رشد خلاقیت در کودکان با ساختن اسباب بازی از وسایل اولیه. جعفر بای آسیب شناس، اظهار داشت: یکی از راه‌هایی که والدین می‌توانند استعداد کودکشان را در زمینه خاصی پیدا کند، بررسی صحبت‌های روزمره، فعالیت و عکس العمل‌های آنها است. به نقل از تبیان به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی افزود: والدین زمانی روحیه خلاقیت را در کودکانشان تضعیف می‌کنند که از آنها بخواهند آن گونه که دیگر کودکان فکر و عمل می‌کنند باید رفتار کنند این بدین معنی است که چار چوبی را که ما برای کودکان تعریف کرده و آنها اجازه خارج شدن ...

رشد خلاقیت در کودکان با ساختن اسباب بازی از وسایل اولیه

 
خبرگزاری

جعفر بای آسیب شناس، اظهار داشت: یکی از راه‌هایی که والدین می‌توانند استعداد کودکشان را در زمینه خاصی پیدا کند، بررسی صحبت‌های روزمره، فعالیت و عکس العمل‌های آنها است.

به نقل از تبیان به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان وی افزود: والدین زمانی روحیه خلاقیت را در کودکانشان تضعیف می‌کنند که از آنها بخواهند آن گونه که دیگر کودکان فکر و عمل می‌کنند باید رفتار کنند این بدین معنی است که چار چوبی را که ما برای کودکان تعریف کرده و آنها اجازه خارج شدن از این چارچوب را ندارند و این به معنای خشک شدن استعداد و خلاقیت کودکان است.

این آسیب شناس در پایان گفت: والدین هرگز نباید از کودکان بخواهند چیزی را که آنها دوست دارند  بسازند و همچنین دست بردن و اضافه کردن بعضی چیزها به آثار کودکان، موجب رنجش در آنها می‌شود؛ والدین باید کودک خود را تشویق کنند حتی اگر کار آن زیبا نباشد.

انتهای پیام/


خبرگزاری باشگاه خبرنگاران | آخرین اخبار ایران و جهان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه