اگر روی بینی شما دانه‌های سر سیاه  وجود دارد شما به راحتی با روش‌های خانگی و بی خطر میتوانید از شر این دانه‌های زننده خلاص شوید.

اگر روی بینی شما دانه‌های سر سیاه  وجود دارد شما به راحتی با روش‌های خانگی و بی خطر میتوانید از شر این دانه‌های زننده خلاص شوید.

www.takroj.ir 3000294.

 

راه اول خمیر ابلیمو و جوش شیرین

یکی از این راها تهیه خمیر جوش شیرین همراه با اب لیمو است. ۱ قاشق چای خوری اب لیمو + ۱ قاشق غذا خوری جوش شیرین، البته این ترکیب باید خمیری مانند شود و به مدت ۱۰ دقیقه روی بینی بگذارید تا دانه‌ها از بین برود. البته از بین رفتن کامل با چند بار تکرار نتیجه مطلوب می‌دهد.

 

راه دوم بخور است

اگر از نظر زمانی زیاد محدودیت ندارید، برای از بین بردن جوش‌های سر سیاه می‌توانید از روش دیگری استفاده کنید: کمی‌آب جوش را در یک کاسه ریخته سپس دو یا سه قطره چای یا اسطوخودوس – با توجه به نوع پوست- در کاسه بریزید. موهای خود را با حوله پوشانده و برای چند دقیقه بخور بگیرید.

www.takroj.ir 3000294


تنها کاری که باید بکنید این است که اگر چسبتان عرضش زیاد است آن را به دو قسمت تقسیم کنید و چسبهایی به عرض یک سانتی متر و به طول بینی خود را از بالای بینی تا نوک بینی بچسبانید و مدت ۲۴ ساعت بدون شستوشو و کندن روی بینی خود نگه دارید.


بعد از ۲۴ ساعت شما باید این چسبهارا بکنید فقط باید سریع این کارو بکنید، سپس بایک پارچه ی نرم سعی کنید به آرامی تمام این مواد را با فشار خیلی کم بکشید بیرون از گوشه‌های بینی تا بالای بینیتان را کاملا تمیز کنید

(که البته چون تمام منفذها باز شدند با یک اشاره بیرون میایند.)

بعد از اینکه پوست شما کاملا تمیز شدبه یک پنبه مقداری الکل بزنیدو بینی خود را پاک کنید. این کار بسیا ماثر است.

 

 

 

گردآوری توسط: سایت آرایشی و زیبایی تک رژ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه